$103.82
$107.81
Compare Price
You save
$3.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13014.4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13014.4 Overload Relay 1.6 To 2.5 Powe
Item:
#1458413
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13014.4 |
| Manufacturer Part # | 13014.4 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13014.4 Overload Relay 1.6 To 2.5 Powe
$103.82
$107.81
You save
$3.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13014.4 Overload Relay 1.6 To 2.5 Powe