$5.81
$6.06
Compare Price
You save
$0.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13310 1/2 Brass Cap
Item:
#1458424
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13310 |
| Manufacturer Part # | 13310 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13310 1/2 Brass Cap
$5.81
$6.06
You save
$0.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13310 1/2 Brass Cap
