$114.24
$168.05
Compare Price
You save
$53.81
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13463.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13463.1 Switch Float
Item:
#1141843
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13463.1 |
| Manufacturer Part # | 13463.1 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13463.1 Switch Float
$114.24
$168.05
You save
$53.81
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13463.1 Cma C3/d Cma-(44 66 180tc 180ts) Eah Ec Est-ah, Gl-x L-1x(16)

