$31.55
$32.77
Compare Price
You save
$1.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13503.71 Impeller
Item:
#1458239
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13503.71 |
| Manufacturer Part # | 13503.71 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13503.71 Impeller
$31.55
$32.77
You save
$1.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13503.71 Impeller
