$131.61
$136.67
Compare Price
You save
$5.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13508.28
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13508.28 Rack Saver Clutch Bar R>l (2 S
Item:
#1458451
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13508.28 |
| Manufacturer Part # | 13508.28 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13508.28 Rack Saver Clutch Bar R>l (2 S
$131.61
$136.67
You save
$5.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13508.28 Rack Saver Clutch Bar R>l (2 S
