$5.89
$6.12
Compare Price
You save
$0.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13509.53
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13509.53 1 Id Brass Washer
Item:
#1458455
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13509.53 |
| Manufacturer Part # | 13509.53 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13509.53 1 Id Brass Washer
$5.89
$6.12
You save
$0.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13509.53 1 Id Brass Washer
