$53.31
$55.36
Compare Price
You save
$2.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13522.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13522.1 Conveyor Bar Guide (1 11)
Item:
#1458460
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13522.1 |
| Manufacturer Part # | 13522.1 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13522.1 Conveyor Bar Guide (1 11)
$53.31
$55.36
You save
$2.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13522.1 Conveyor Bar Guide (1 11)
