$66.01
$68.89
Compare Price
You save
$2.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13658
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13658 Chemical Inlet Check Valve 1/4
Item:
#1458470
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13658 |
| Manufacturer Part # | 13658 |
| Height | 1" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13658 Chemical Inlet Check Valve 1/4
$66.01
$68.89
You save
$2.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13658 Chemical Inlet Check Valve 1/4
