$102.84
$106.79
Compare Price
You save
$3.95
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 13703.2 Curtain Cma 44 20 5/8 X 19
Item:
#1458478
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13703.2 |
| Manufacturer Part # | 13703.2 |
| Height | 2.15" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 2.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 13703.2 Curtain Cma 44 20 5/8 X 19
$102.84
$106.79
You save
$3.95
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13703.2 Curtain Cma 44 20 5/8 X 19
