$221.50
$230.00
Compare Price
You save
$8.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 14408.87
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 14408.87 Timer 2 Min 7 Cam Cma 180 Uc
Item:
#1831869
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 14408.87 |
| Manufacturer Part # | 14408.87 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 14408.87 Timer 2 Min 7 Cam Cma 180 Uc
$221.50
$230.00
You save
$8.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 14408.87 Timer 2 Min 7 Cam Cma 180 Uc