$349.87
$363.30
Compare Price
You save
$13.43
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 15517
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 15517 Immersion Heater 6kw(cma 180uc
Item:
#1458511
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 15517 |
| Manufacturer Part # | 15517 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 15517 Immersion Heater 6kw(cma 180uc
$349.87
$363.30
You save
$13.43
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 15517 Immersion Heater 6kw(cma 180uc
