$304.95
$316.67
Compare Price
You save
$11.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 20500.06
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 20500.06 Waste Ball Valve
Item:
#1458544
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 20500.06 |
| Manufacturer Part # | 20500.06 |
| Height | 4.7" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 4.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 20500.06 Waste Ball Valve
$304.95
$316.67
You save
$11.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 20500.06 Waste Ball Valve
