$64.64
$67.13
Compare Price
You save
$2.49
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 41015.75
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 41015.75 Water Solenoid Valve Coil 220v
Item:
#1458558
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 41015.75 |
| Manufacturer Part # | 41015.75 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 41015.75 Water Solenoid Valve Coil 220v
$64.64
$67.13
You save
$2.49
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 41015.75 Water Solenoid Valve Coil 220v
