Free Shipping
Free Shipping
$7,799.00
$11,473.00
Compare Price
You save
$3,674.00
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines S-AH Pot/pan Dishwasher Straight Dr Lo Temp
Item:
#2231462
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | S-AH |
| Manufacturer Part # | S-AH |
| Height | 66" |
| Width | 25" |
| Depth | 25" |
| Weight | 288 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines S-AH Pot/pan Dishwasher Straight Dr Lo Temp
$7,799.00
$11,473.00
You save
$3,674.00
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines S-AH Pot/pan Dishwasher Straight Dr Lo Temp