Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Coldzone 08216125 Mtr Ecm 50w 230/1 1550rpm Ccw
Item:
#1458567
Technical details
| Manufacturer | Coldzone |
|---|---|
| Model Number | 08216125 |
| Manufacturer Part # | 08216125 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Coldzone 08216125 Mtr Ecm 50w 230/1 1550rpm Ccw
