Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Coldzone 107933003 Evap Fan Motor 16 Watt 230v
Item:
#1458589
Technical details
| Manufacturer | Coldzone |
|---|---|
| Model Number | 107933003 |
| Manufacturer Part # | 107933003 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Coldzone 107933003 Evap Fan Motor 16 Watt 230v
