Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 200172044
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Coldzone 200172044 Defrost Heater
Item:
#1458591
Technical details
| Manufacturer | Coldzone |
|---|---|
| Model Number | 200172044 |
| Manufacturer Part # | 200172044 |
| Height | 4.55" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Coldzone 200172044 Defrost Heater
