KitchenRestock.com is your trusted source for Comark aftermarket .
- Engineered to match existing Comark units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Comark CMRKC22P7
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark CMRKC22P7 Thermometer Kit T Type 4 Pcs
| Fits with Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | CMRKC22P7 |
| Manufacturer Part # | CMRKC22P7 |
| Height | 3.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 2.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark CMRKC22P7 Material Rubber Over-housing, Polycarbonate Waterproof, Housing, Length 4" Penetration Probe, 102 Mm Penetration Probe, Temperature Range -200 To 400 C, -328 To 752 F, Includes Carrying Case And 2aa Batteries, C22 Thermometer, And Surface
