KitchenRestock.com is your trusted source for Comark .
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark CMRKT220-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark CMRKT220-3 Thermometer Test 0 To 22 0f
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | CMRKT220-3 |
| Manufacturer Part # | CMRKT220-3 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark CMRKT220-3 Test Thermometer 0 To 220 F Color Gray Length 5"probe, Material Stainless Steelw/ Plastic Case Outer Diameter 1, 3/4"dial Temp Range 0 To 220f Product Type Dial Test, Product Type Field Calibatable Weight .08lb Width, 1/8"

