Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Comark .
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark CMRKT220AK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark CMRKT220AK Thermometer Test (0/220f)
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | CMRKT220AK |
| Manufacturer Part # | CMRKT220AK |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark CMRKT220AK Test Thermometer 0 To 220 F, Length 5" Probe, Material(s) Plastic Case Stainless Steel W/ Case, Outside Diameter 1" Dial, Temp Range 0 To 220 F, Type Dial Test, Field Calibratable, Weight 0.07 Lb

