Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Comark .
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark T-550K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Comark T-550K Test Thermometer 1" Face 50 550f
Item:
#1145174
Technical details
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | T-550K |
| Manufacturer Part # | T-550K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.63" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark T-550K Pocket Thermometer 1" Dial Face With Plastic Pocket Sleeve, 50 To 550 Degrees F
