Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0FR512025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Component Hardware Group 0FR512025 20"x25" Ss Grease Filter
Item:
#1178121
Technical details
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | 0FR512025 |
| Manufacturer Part # | 0FR512025 |
| Height | 1.75" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 6.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Component Hardware Group 0FR512025 20"x25" Ss Grease Filter
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group 0FR512025 20"x25" Ss Grease Filter

