Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Component Hardware Group -A10-0811-C Bullet Foot 1 1/4h 1 3/8" D
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | -A10-0811-C |
| Manufacturer Part # | -A10-0811-C |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group -A10-0811-C Bullet Foot, Fits 1-5/8" Od Tubing, Cast Metal, Hex Foot, 1-1/4"h [ Stud 1-3/8" D ] [ ] [material Cast Metal], [ Type Foot Hex ] Adj 1-1/4 > 2-3/8" [ General Use ]

