Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other A10-0881C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Component Hardware Group A10-0881C Foot S/s F/1 5/8"od Rd 3"adj
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | A10-0881C |
| Manufacturer Part # | A10-0881C |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group A10-0881C Material Stainless Steel, Weight .79 Lb, Height 1-1/2 To 4-1/2" Height Adjustment, Load Capacity 2000 Lb, Outer Diameter 1-5/8" Tubing

