Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Component Hardware Group W19Y003 Adjustable Strike
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | W19Y003 |
| Manufacturer Part # | W19Y003 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group W19Y003 Strike Only Mount Hole Centers 2-15/16" X 1-1/8", Length 2-19/32" (66 Mm), Width 2-15/16" (75 Mm), Height 3-1/8" (79 Mm), Plating Chrome-plated, Offset 3/4 To 1-5/8" (19 To 41 Mm), Chg W19-y003

