Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other W28-2400X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Component Hardware Group W28-2400X Safety Release Surface Mount
Item:
#1458633
Technical details
| Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | W28-2400X |
| Manufacturer Part # | W28-2400X |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Component Hardware Group W28-2400X Safety Release Surface Mount
$25.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group W28-2400X Safety Release Surface Mount
