$188.46
$302.43
Compare Price
You save
$113.97
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Component Hardware Group W59-4112 Hinge Door 1 1/8" Offset Spring Assisted
Item:
#1130168
Technical details
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | W59-4112 |
| Manufacturer Part # | W59-4112 |
| Height | 2.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 4.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Component Hardware Group W59-4112 Hinge Door 1 1/8" Offset Spring Assisted
$188.46
$302.43
You save
$113.97
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group W59-4112 Hinge Door 1 1/8" Offset Spring Assisted
