Free Shipping
Free Shipping
$500.19
$860.00
Compare Price
You save
$359.81
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Comstock-Castle .
- Authorized Comstock-Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comstock-Castle 14023
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Comstock-Castle 14023 Lift-Off Griddle For 4 Burner
Item:
#749897
Technical details
| Manufacturer | Comstock-Castle |
|---|---|
| Model Number | 14023 |
| Manufacturer Part # | 14023 |
| Construction | Steel |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 23" |
| Weight | 35 lbs |
Comstock-Castle 14023 Lift-Off Griddle For 4 Burner
$500.19
$860.00
You save
$359.81
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Comstock-Castle, 14023, Lift-Off Griddle, for 4 burner
