Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 16013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Comstock Castle 16013 Burner
Item:
#1458648
Technical details
| Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 16013 |
| Manufacturer Part # | 16013 |
| Height | 2.8" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 18.35" |
| Weight | 9.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Comstock Castle 16013 Burner
$95.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 16013 Burner
