KitchenRestock.com is your trusted source for Comstock-Castle .
- Authorized Comstock-Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comstock-Castle 16CDFL-SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comstock-Castle 16CDFL-SS Equipment Stand 16" Wide X 26-1/2" Deep X 14" High Raised Side & Back Corner Flanges
| Manufacturer | Comstock-Castle |
|---|---|
| Model Number | 16CDFL-SS |
| Manufacturer Part # | 16CDFL-SS |
| Top Construction | Stainless Steel Top |
| Base Type | Open Base With Undershelf |
| Width (side - side) | 12" - 23" Wide |
| Depth (front - back) | 25 - 30" Deep |
| Height | 12 - 18" High |
| Base Construction | Stainless Steel Base |
| Height | 14" |
| Width | 16" |
| Depth | 26.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock-Castle, 16CDFL-SS, Equipment Stand, 16" wide x 26-1/2" deep x 14" high, raised side & back corner flanges, stainless steel top shelf, lower shelf & legs, for Model CDFL-C-1