Free Shipping
Free Shipping
$713.76
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Comstock Castle 17031 Controller Thermostat 150 440
Item:
#1458654
Technical details
| Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 17031 |
| Manufacturer Part # | 17031 |
| Height | 3.7" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Comstock Castle 17031 Controller Thermostat 150 440
$713.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 17031 Controller Thermostat 150 440