Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Comstock Castle 22003 Wire Assembly
Item:
#1457824
Technical details
| Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 22003 |
| Manufacturer Part # | 22003 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Comstock Castle 22003 Wire Assembly
$33.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 22003 Wire Assembly
