Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 25001-41B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Comstock Castle 25001-41B Broiler Valve Part
Item:
#1831902
Technical details
| Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 25001-41B |
| Manufacturer Part # | 25001-41B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 25001-41B Broiler Valve Part