KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 300B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comstock Castle 300B Digital Pocket Thermomet 40 To 300f
| Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 300B |
| Manufacturer Part # | 300B |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 300B Digital Thin Tip Thermometer, -40 To 300 F /- 2 Degree Accuracy, 4" S/s Stem Comes With Protective Rubber Boot, Includes Pocket Clip And Battery, Nsf Approved
