Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 33K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comstock Castle 33K Thermostat Knob 2 D Off Low 250 500
| Fits with Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 33K |
| Manufacturer Part # | 33K |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 33K Bj T Stat Knob, [ 1-15/16" Dia ] [ Off-low-250-500] [mount 11/16"], [notch Down] 1-3/16" Protrusion, Used On T Stat # 46-1591, Dynamic Cooking Systems Oven, Garland Oven, Us Range Oven

