KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 65
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comstock Castle 65 Gas Valve 1/8"mpt X 3/8"cc
| Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | 65 |
| Manufacturer Part # | 65 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle 65 [ 1/8"mpt X 3/8"cct ] [ Rotation Off/on] [stem, Position Up] [stem Size .240"] [ctr Inlet To End Of Stem, 2"] [ Angle - 90] [ Comes With 3/8"cct Adapter ]
