FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Comstock-Castle .
- Authorized Comstock-Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comstock-Castle FHP24-24RBB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comstock-Castle FHP24-24RBB Char-Broiler-Warmer Combination Countertop Gas
| Manufacturer | Comstock-Castle |
|---|---|
| Model Number | FHP24-24RBB |
| Manufacturer Part # | FHP24-24RBB |
| Control Type | Manual Controls |
| Width (side - side) OA | 19 - 24" |
| Heating Source | Radiant |
| Height | 19" |
| Width | 24" |
| Depth | 28" |
| Weight | 200 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock-Castle, FHP24-24RBB, Char-Broiler-Warmer Combination, countertop, gas, 24" wide x 28" deep x 15" tall cabinet style frame (without legs), 24" wide x 21" deep cooktop charbroiler surface, 18" wide x 18" deep pull-out lower warming rack, iron radiants, stainless steel exterior finish can be used without legs or with accompanying 6ʺ legs, (2) manual controls, 66,000 BTU, 3/4" gas connection
