Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart OR-44
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comstock Castle OR-44 Orifice (44)
| Fits with Manufacturer | Comstock Castle |
|---|---|
| Model Number | OR-44 |
| Manufacturer Part # | OR-44 |
| Height | 5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comstock Castle OR-44 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #44, Bakers Pride, Comstock Castle Oven-range Where Applicable, Dynamic Cooking Systems Oven Fsco., Southbend Range 1364-d.

