$258.89
$268.83
Compare Price
You save
$9.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1120-352 Bowl Milk Man X6
Item:
#1458708
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1120-352 |
| Manufacturer Part # | 1120-352 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1120-352 Bowl Milk Man X6
$258.89
$268.83
You save
$9.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1120-352 Bowl Milk Man X6
