Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1210-070 Vlv Diener Iso 180deg
Item:
#1457953
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1210-070 |
| Manufacturer Part # | 1210-070 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1210-070 Vlv Diener Iso 180deg
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1210-070 Vlv Diener Iso 180deg
