$14.35
$14.90
Compare Price
You save
$0.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1231-084 Connector Brass 1/2m X 1/4b
Item:
#1458737
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1231-084 |
| Manufacturer Part # | 1231-084 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 8.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1231-084 Connector Brass 1/2m X 1/4b
$14.35
$14.90
You save
$0.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1231-084 Connector Brass 1/2m X 1/4b