Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1232-149
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1232-149 Union Legris 6mm F
Item:
#1458754
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1232-149 |
| Manufacturer Part # | 1232-149 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1232-149 Union Legris 6mm F
