Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1232-153 Elbow Legris 3/8m X 1/4f
Item:
#1458756
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1232-153 |
| Manufacturer Part # | 1232-153 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1232-153 Elbow Legris 3/8m X 1/4f
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1232-153 Elbow Legris 3/8m X 1/4f
