Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1233-019 Adapt 1/8bspp X 1/4jg
Item:
#1458762
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1233-019 |
| Manufacturer Part # | 1233-019 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1233-019 Adapt 1/8bspp X 1/4jg
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1233-019 Adapt 1/8bspp X 1/4jg