Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1260-081
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1260-081 Grom 13/32idx1/2gdx1/16
Item:
#1458781
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1260-081 |
| Manufacturer Part # | 1260-081 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1260-081 Grom 13/32idx1/2gdx1/16
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1260-081 Grom 13/32idx1/2gdx1/16