Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 1410-143 Fh Phil Ss 6 32 X 1/4
Item:
#1458827
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 1410-143 |
| Manufacturer Part # | 1410-143 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 1410-143 Fh Phil Ss 6 32 X 1/4
$0.06
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 1410-143 Fh Phil Ss 6 32 X 1/4