Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 2310-038 Assembly Rfr Dr Seal Xpress
Item:
#1458861
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 2310-038 |
| Manufacturer Part # | 2310-038 |
| Height | 1.9" |
| Width | 9" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 2310-038 Assembly Rfr Dr Seal Xpress
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 2310-038 Assembly Rfr Dr Seal Xpress
