Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 2630-118-01 Assembly Cpu Prog Xt Cb
Item:
#1458312
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 2630-118-01 |
| Manufacturer Part # | 2630-118-01 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 2630-118-01 Assembly Cpu Prog Xt Cb
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 2630-118-01 Assembly Cpu Prog Xt Cb
