$738.98
$767.36
Compare Price
You save
$28.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 2710-027 Assembly Pump Water Ascent
Item:
#1459221
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 2710-027 |
| Manufacturer Part # | 2710-027 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 2.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 2710-027 Assembly Pump Water Ascent
$738.98
$767.36
You save
$28.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 2710-027 Assembly Pump Water Ascent
