Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Concordia Coffee Company 2720-066 Assy Manual Drain Xpress
Item:
#1459229
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 2720-066 |
| Manufacturer Part # | 2720-066 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Concordia Coffee Company 2720-066 Assy Manual Drain Xpress
About this item
Product Details
Product Details
Concordia Coffee Company 2720-066 Assy Manual Drain Xpress